Shipping

Доставка

Ми робимо доставку до всіх регіонів України, а також до США, Канади та країн Європи (Польща, Болгарія, Естонія, Латвія, Литва, Німеччина, Румунія, Словаччина, Чехія, Угорщина, Канада, Італія, Іспанія (континентальна), Португалія (континентальна) ), Франція (континентальна), Австрія, Грузія, Молдова).

Термін обробки замовлення залежить від наявності обраного Вами товару на складі та становить від 1 до 5 днів.

 

Терміни доставки

Доставка замовлення по території України зазвичай займає 2-4 робочі дні залежно від населеного пункту, в якому Ви знаходитесь.

Доставка здійснюється поштовими операторами: Укрпошта, Нова Пошта та «Meest Express» за їх тарифами.

Після надсилання замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення із номером товарно-транспортної накладної від поштового оператора. На сайті компанії-перевізника Ви зможете стежити за термінами доставки, датою прибуття, а також вартістю доставки замовлення

Пам’ятайте, що при зберіганні товару на складі компанії-перевізника більш ніж 5 діб перевізником стягується пеня.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у разі відмови від покупки замовник зобов'язаний оплатити доставку.

Терміни доставки в Європу та США значно відрізняються від українців і, наприклад, у США займають в середньому 20 днів. Максимально до місяця хоч перевізник заявляє, що від 11 до 17 днів. У країни Європи – від 6 днів.

 

Вартість доставки

Вартість доставки замовлення по Україні та в інші країни розраховується індивідуально компанією - перевізником залежно від обсягу, ваги та кількості замовленого товару.

При оплаті товару післяплатою покупець оплачує і пересилання грошей за тарифами перевізника. Тариф можна уточнити на сайті транспортної компанії.

Вартість доставки по інших країнах також розраховується компаніями-перевізниками та значно перевищує по Україні. Так, доставка в США розраховується для кожної зони США окремо і складає в компанії «Meest Express» (ціни вказані у гривні з урахуванням ПДВ) від 800 до 1980 грн. за посилку вагою до одного кілограма в різні зони США:

Вартість доставки країнами Європи становить від 500 до 800 грн за посилки вагою до 2 кілограмів залежно від країни.

 

Отримання замовлення

При отриманні замовлення відкрийте упаковку та уважно огляньте замовлений товар. При виникненні спірних питань, зв'яжіться, будь ласка, з нами.