About us

About us

Takitut – інтернет-магазин, що працює в рамках гуманітарного проєкту, створеного під час війни в Україні, на яку підступно напала Росія. Ми — команда волонтерів та небайдужих людей із різних країн, яка закуповує спорядження та амуніцію для українських військових. Свої футболки та інші суто українські товари ми виробляємо в Україні, яка зараз воює, а саме в Одесі, і відправляємо в дар волонтерам в усьому світі як подяку за надану допомогу (закуплені та відправлені до нашої країни товари воєнного призначення).

З початку існування нашого гуманітарного штабу в нас назріла необхідність збору додаткових коштів, оскільки товарів воєнного призначення постійно бракує. Для того щоби не просити гроші, ми створили цей гуманітарний проєкт. Його суть зводиться до двох напрямів:

1. Ми за власні гроші виробляємо футболки зі своїм ексклюзивним дизайном, розробленим проєктом «Одеська історія» odessahistory.net, і готові подарувати вам футболку, яка вам сподобалася, якщо ви допоможете закупити нам необхідне спорядження для фронту.

2. Також ми готові продати вам футболки та гарантуємо, що весь прибуток буде витрачено на оперативну закупівлю спорядження, що його потребують українські військові на фронті.

Уся закуплена нами амуніція прямує виключно на лінію фронту конкретним військовим підрозділам — це Харківський, Донецький та Миколаївський напрямки.

Наша спеціалізація – закупівля тактичного одягу, взуття, турнікетів, рюкзаків, активних навушників, тактичних окулярів, амуніції. За потреби завжди готові звітувати про закуплені товари та їх доставлення на фронт.